"Dlaczego system ERP jest podstawowym narzędziem informatycznym w firmie handlowej?"

- prowadzący Tomasz Kozłowski (Symfonia) i Łukasz Sylwestrzuk (Symfonia).

Wypełnij formularz i zyskaj darmowy dostęp do webinariów

shape

Dlaczego system ERP jest podstawowym narzędziem informatycznym w firmie handlowej?

Sprzedaż internetowa rozwija się dynamicznie, dlatego, aby zachować nad nią kontrolę, powinna być idealnie zorganizowana. Uporządkowanie procesów jest możliwe dzięki wykorzystaniu przemyślanych narzędzi technologicznych, takich jak system ERP. Odpowiednie oprogramowanie rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze w jednym miejscu, co pozwala przedsiębiorcy m.in. zachować ciągłość współpracy z klientem czy wyliczyć realne zapotrzebowanie na towary. Obejrzyj nasze webinarium i sprawdź:

Jakie są największe wyzwania organizacyjne stojące przed e-commerce?
Jak system ERP ułatwia prowadzenie firmy handlowej?
Które firmy powinny wdrożyć system ERP?
Kiedy jest najlepszy moment na wdrożenie systemu ERP?

Tomasz Kozłowski

New Business Development Manager w Symfonia

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i wprowadzaniem w praktyce rozwiązań informatycznych rozbudowujących portfolio i funkcjonalności oprogramowania z linii Symfonia ERP.

Łukasz Sylwestrzuk

Inżynier systemów ERP w Symfonia

Łukasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Informatyczne Systemy Zarządzania – Strategia, Projektowanie, Integracja”. Z branżą IT związany od ponad 10 lat. W Symfonia pracuje od 2014 r. jako Inżynier Systemów ERP.

Posiada bogate doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań indywidualnych systemów ERP w branżach produkcyjnych, usługowych oraz przetwórstwie spożywczym. Swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem dzieli się zarówno w czasie spotkań online, prezentacji na żywo, jak i podczas indywidualnych spotkań z klientami.