"Automatyzacja i uproszczenie procesu handlowego w e-handlu"

- prowadzący Tomasz Kozłowski (Symfonia) i Remigiusz Hajduk (Symfonia).

Wypełnij formularz i zyskaj darmowy dostęp do webinariów

shape

Automatyzacja i uproszczenie procesu handlowego w e-handlu

Obsługa procesów handlowych w e-commerce może być nie lada wyzwaniem, jeśli opiera się na danych rozproszonych w kilku systemach, które nie są ze sobą zintegrowane i ręcznej realizacji zamówień. Rozwiązaniem jest system ERP, który zapewnia wgląd do wszystkich informacji z poziomu jednego narzędzia, pozwala na automatyzację procesów oraz zachowanie kontroli nad każdym etapem zamówienia. Obejrzyj nasze webinarium i dowiedz się:

Jak działa nowoczesny e-sklep? Logika biznesowa i zasada działania systemów e-commerce.
Na czym polega automatyzacja procesów w e-handlu?
Jak przygotować się do zmiany?
Pokaz na żywo – integracja Symfonia ERP Handel z oprogramowaniem Shoper do obsługi sklepu internetowego

Tomasz Kozłowski

New Business Development Manager w Symfonia

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i wprowadzaniem w praktyce rozwiązań informatycznych rozbudowujących portfolio i funkcjonalności oprogramowania z linii Symfonia ERP.

Remigiusz Hajduk

Architekt Rozwiązań Biznesowych, PreSales, Symfonia

Od 18 lat związany z rynkiem digitalizacji i archiwizacji. Odpowiada za obszar związany ze wspomaganiem procesu obiegu dokumentów. Wspólnie z partnerami oferuje optymalne rozwiązania dla różnych odbiorców w oparciu o najnowsze dostępne technologie. Aktywnie uczestniczy w pracach projektowych związanych z wdrożeniem produktów ułatwiających transformację cyfrową. Ekspert w dziedzinie wprowadzania dokumentów w obieg.