"Jak wybrać system ERP?"

- prowadzący Michał Pieprzak (Ekomersiak) i Tomasz Kozłowski (Symfonia).

Wypełnij formularz i zyskaj darmowy dostęp do webinariów

shape

Jak wybrać system ERP?

Wraz z rozwojem sklepu internetowego, niezbędny staje się automatyczny wgląd do danych sprzedażowych i magazynowych oraz możliwość ich szybkiego raportowania. Wtedy właśnie stajemy przed decyzją o zakupie systemu ERP, zapewniającego wiele przydatnych w branży e-commerce funkcjonalności (jak planowanie produkcji, sprzedaż czy śledzenie dostaw). Wybór odpowiedniego dla firmy oprogramowania to zdecydowanie kluczowy moment, do którego należy się odpowiednio przygotować. Od czego zacząć? O jakich aspektach biznesowych pamiętać? Jakich błędów należy się wystrzegać? Weź udział w bezpłatnym webinarium z naszymi ekspertami i dowiedz się, jak wybrać najlepszy dla Twojej firmy system ERP.

Co to jest system ERP i do czego nam jest potrzebny?
Od czego warto zacząć integracje systemu ERP?
Jak wybrać skuteczny system ERP dla Twojego sklepu internetowego?
W czym może Ci pomóc ERP na przykładzie Symfonia? Kluczowe funkcjonalności i integracje.
Najczęściej popełniane błędy w integracjach systemów ERP?
Sesja pytań i odpowiedzi - Q&A

Michał Pieprzak

Doradca i konsultant e-commerce

Autor bloga ekomersiak.pl, w którym dzieli się wiedzą o tym "Jak założyć, uruchomić i rozwinąć własny sklep internetowy".

Pomaga klientom tworzyć i rozwijać skuteczne sklepy internetowe.

Z branżą internetową i e-commerce związany od ponad 12 lat. Wdrażał i rozwijał sklepy internetowe takich marek jak Drogerie Natura, Atlantic czy Dr.Max - czwartej największej sieci aptek w Europie (ponad 2000 aptek).

Prywatnie szczęśliwy tata trójki dzieci i przykładny partner :)

Tomasz Kozłowski

New Business Development Manager w Symfonia

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i wprowadzaniem w praktyce rozwiązań informatycznych rozbudowujących portfolio i funkcjonalności oprogramowania z linii Symfonia ERP.